INFORMÁCIE O PRÁCI

Jedná sa o opatrovanie starších ľudí v ich domácnosti. Ide o pomoc pri bežných životných úkonoch /práca v domácnosti, nákupy, varenie, upratovanie/ podľa požiadaviek jednotlivých rodín.

Naši klienti chodia na mesačné turnusové striedanie. Výška honoráru je závislá od Vašich úloh, skúseností a jazykových znalostí. Okrem dohodnutého honoráru, majú naši klienti ubytovanie a stravu zadarmo. Poskytujeme Vám všetky služby spojené s komunikáciou s Vaším zahraničným klientom pred sprostredkovaním, ako aj počas celej doby Vašej práce v zahraničí. V Nemecku je Vám k dispozícii naša kooperačná agentúra so slovensky hovoriacou osobou, na ktorú sa môžete v prípade potreby obrátiť.

Cestovať môžete s našou prepravnou službou /z domu až do nemeckej rodiny/. Vodiči, ktorí vozia naše opatrovateľky sú skúsení s dlhoročnou praxou.

Pri ďalšej spolupráci budete mať možnosť využívať náš motivačný program.

POSTUP PRI VYBAVOVANÍ

Aby sme mohli začať s Vami spoluprácu, stačí sa zaregistrovať.
môžete sa registrovať tu.
alebo
stiahnuť tlačivo a poslať poštou, prípadne priniesť osobne na sídlo spoločnosti.

SPRACOVANIE VAŠICH ÚDAJOV

Po spracovaní Vašich údajov vytvoríme Váš profil a budete zaradení do databázy uchádzačov o pracovnú ponuku. Z tejto databázy si podľa vytvoreného profilu vyberajú naši zahraniční klienti vhodného záujemcu. Preto by mal byť Váš dotazník vyplnený čo najpodrobnejšie.

V prípade, že zaujmete zahraničného klienta, budeme Vás ihneď kontaktovať, aby ste mohli čo najskôr vycestovať. Ďalšie informácie dostanete v sídle spoločnosti. Stretnutie si môžete dohodnúť telefonicky, alebo e-mailom. Ďakujeme za Váš prejavený záujem a tešíme sa na našu spoluprácu.